Fotograficzne Studio na Tandemie » szczecińska fotografia ślubna

Zapraszamy na 8. Wielką Galę Ślubną

W najbliższą niedzielę (15 stycznia 2012 r.) będziemy po raz pierwszy gościć na targach ślubnych. Wielka Gala Ślubna, to największa tego typu impreza w regionie, a dla nas  możliwość spotkania się z potencjalnymi klientami. Dlatego też, przygotowania trwają już od kilku miesięcy. Oto kilka migawek z tego, jak dopinamy wszystko na ostatni guzik.

Ulotki są niewielkie i zostały wydrukowane z poszanowaniem naszych ekologicznych zasad. Użyliśmy papieru offsetowego, który nie jest kredowany jak zwykłe ulotki i dlatego jest bardziej przyjazny dla środowiska. Dodatkowo nasza ulotka  (projektu Łukasza Krytkowskiego)  pełni funkcję notatnika dla narzeczonych, którzy mogą na niej zapisać informacje jakie uzyskają w rozmowie z nami.

Chcemy, żeby nasze zdjęcia prezentowały się elegancko, dlatego będą oprawione w ramy. Standardowe zdjęcia będą w ramach różowych (zgodnie ze stylistyką naszego stoiska oraz logo), a zdjęcia retro to już autorski popis Danieli Gendaj z Ramiarni. Zobaczycie sami, ale według nas będzie stylowo i elegancko.

Zapraszamy na Wielką Galę Ślubną, która odbędzie się w godzinach od 10 do 18 w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

P.S. W konkursie SMSowym do wygrania są kupony rabatowe na nasze usługi. Mało kuponów, duże rabaty:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
F a c e b o o k
E k o l o g i a
P o l e c a m y