Fotograficzne Studio na Tandemie » szczecińska fotografia ślubna

Retro Ślub w Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie

Przyjedź w sobotę, 28 lipca do Muzeum Techniki i Komunikacji na rowerze, w stroju nawiązującym do lat ’20 lub lat ’30 i weź udział w konkursie organizowanym przez Studio na Tandemie i Rowerowy Szczecin na Retro Cyklistę. Muzeum w tym dniu będzie przepełnione klimatem tamtych lat – będzie tam odbywała się gala Ślub Retro. Przeniesieś się do czasów, w których ulice Szczecina wypełniali eleganccy rowerzyści. Wtedy “cycle chic”, choć nikt tego sformułowania jeszcze nie znał, był codziennością, a rower był naturalnym środkiem transportu.

Regulamin konkursu na Retro Cyklistę / Retro Cyklistkę

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto przyjedzie 28 lipca w godzinach od 12:00 do 21:00 do Muzeum Techniki i Komunikacji, na rowerze w stroju nawiązującym do lat ’20 lub lat ’30.
  2. Studio na Tandemie wykona każdemu uczestnikowi, który zgłosi się do konkursu zdjęcie, które zostanie zamieszczone na Facebook’u Rowerowego Szczecina.
  3. Głosowanie będzie odbywało się od momentu zamieszczenia zdjęć w dniu 29 lipca 2012 r. do godziny 21:00 dnia 2 sierpnia, poprzez kliknięcie „lubię to”.
  4. Konkurs wygrają trzy osoby, które zbiorą największą ilość „like’ów”.

Nagrody:

Za I miejsce – stylizowana, indywidualna albo narzeczeńska sesja fotograficzna w Muzeum Techniki i Komunikacji

Za II miejsce – bon na bukiet w stylu retro, ufundowany przez Zielony Kombinat

Za III miejsce – akcesorium rowerowe od Retro-Strefy

Nagrody będzie można odebrać w siedzibie Rowerowego Szczecina podczas dyżuru (w każdą środę pomiędzy 16-18) albo na Masie Krytycznej.

Fundatorem nagród w konkursie są Studio na Tandemie, Muzeum Techniki i Komunikacji, Zielony Kombinat oraz Retro-Strefa.

 

 

Do zobaczenia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
F a c e b o o k
E k o l o g i a
P o l e c a m y